Краєзнавчий музей вперше взяв участь у щорічному фестивалі "Мі-сі-соль"

    На щорічний фестиваль авторської пісні ім. Олександра Щиріна «Мі-сі-соль», учасниками якого стали барди зі всієї України, вперше завітав і Житомирський обласний краєзнавчий музей.

Детальніше...

«Вперед, на Схід», «Боротися та знищити»: у житомирському музеї відкрили виставку патріотичних плакатів. Фоторепортаж

У Житомирському обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку патріотичних плакатів “Мистецтво наша зброя”. На виставці представлені сучасні патріотичні плакати, а для створення ретроспективи з музейної експозиції підібрали і додали плакати, які поширювали у роки Другої світової війни. До кожного з плакатів є текстова анотація.

Детальніше...

26 липня в Житомирському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття фотовиставки Тіма Болотнікоффа

       26 липня о 14:00 в Житомирському обласному краєзнавчому музеї за підтримки Посольства Австралії в Україні відбудеться відкриття виставки фоторобіт Заступника голови місії Тіма Болотнікоффа «Південні землі: Австралія/Антарктида».

Детальніше...

Краєзнавчий музей висловлює подяку за неймовірний подарунок!

     Житомирський обласний краєзнавчий музей висловлює щиру подяку авторам альбому «Мрії та долі» Андрію Шаховцеву – директору ТОВ «Медичне науково-виробниче об’єднання «БІОКОН», Олені Старшиновій та Галині Алавердовій – мистецтвознавцям, за неймовірний подарунок нашому закладу!

Детальніше...

ТАЄМНИЦІ МІСЬКОГО ПАРКУ

      У південній частині міста, в районах вулиць Дитячої Комуни, Лермонтівської та Старого Бульвару, на живописних схилах правобережної частини р. Тетерів, на площі близько 36 гектарів розміщується  центральний парк культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна (Рис. 1).

Детальніше...

РОЗКОПКИ, АРХЕОЛОГІЧНА ПРАКТИКА, ЦІКАВІ ЗНАХІДКИ

   Нещодавно ми повідомляли про початок археологічних досліджень на території поселення пізньотрипільської культури, розташованого на південній околиці Житомира.

       Після того як погодні умови стабілізувалися, роботи на поселені були відновлені.

Детальніше...

170-й День народження Олени Пчілки відзначили у Новоград-Волинському

       170-й ювілей талановитої письменниці, етнографа, громадського діяча, мудрої матері Ольги Петрівни Драгоманової-Косач шанувальники відзначили у світлиці літературно-меморіального музею ім. Лесі Українки, що у  Новоград-Волинському. 

Детальніше...

ПРО ПЕРШОВИТОКИ БЕРДИЧЕВА, СТАРОЖИТНОСТІ І АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

   20-21 червня 2019 р. в приміщені музею історії м. Бердичева відбулася VIII Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція “Бердичівська земля як феномен розвитку європейської культури та мистецтва”, присвячена 220-річчю від дня народження великого французького письменника  Оноре де Бальзака та 160-річчю від дня народження класика єврейської літератури Шолом Алейхема (Рис. 1).

Детальніше...