Заходи до Дня св. Валентина у #краєзнавчому

1. З 5 по 16 лютого у музеї діятиме безкоштовна тематична фотозона до Дня св. Валентина. Сфотографуйтеся і опублікуйте фото у соціальній мережі Фейсбук або Твіттер із хештегом #Valentine’s Day 2020 у #краєзнавчому!

2. Міжнародна акція «Серце для мистецтва»

У цьому році наш музей вперше долучиться до міжнародної музейної акції «Hearts for Art».

З 5 по 16 лютого запрошуємо відвідувачів Центрального корпусу музею проявити свою любов до свого улюбленого музейного експоната, помістивши наше паперове серце біля нього.

КРОК 1. Візьміть паперове серце і тримайте його міцно притиснувши до грудей допоки не відчуєте, що готові...

КРОК 2. Знайдіть свій улюблений експонат і зізнайтесь у своїй любові до нього розмістивши своє серце на підлозі поруч із ним.

КРОК 3. Сфотографуйте і опублікуйте фото у соціальній мережі Фейсбук або Твіттер із хештегом Hearts for Art 2020 у #краєзнавчому!

*Паперове серце абсолютно безкоштовно можна отримати у касі музею.

 

3. Тематичний майстер – клас для дітей і дорослих «ВАЛЕНТИНКА».

9 лютого з 11.00 до 13.00.

Вартість: діти-30 грн.; дорослі-50 грн.

Опублікуй фото своєї поробки у соціальній мережі Фейсбук або Твіттер із хештегом Valentine Card 2020 у #краєзнавчому!

 4. Приз – романтична вечеря на двох у день св. Валентина

Відвідувач, який візьме участь у всіх тематичних заходах музею до Дня св. Валентина:

  1. Сфотографується у нашій фотозоні;
  2. Зізнається у любові до нашого експоната;
  3. Візьме участь в музейному майстер-класі;
  4. І першим опублікує всі 3 фото 13 лютого із нашими хештегами отримає подарунок від нашого партнера – ресторації Корольов-паб – сертифікат на романтичну вечерю на двох 14.02.

 

*Участь в розіграші візьмуть тільки ті відвідувачі музею, які опублікували 13.02 усі 3 фото із музейних заходів із відповідними хештегами.

**Перше місце посяде той відвідувач, який встигне першим починаючи з 00.00 13 лютого опублікувати усі 3 фото!

***Місцем проведення міжнародної акції «Hearts for Art» (Серце для мистецтва) є Центральне приміщення музею.

Краєзнавчий визначився з переможцями #MuseumSelfieDay2020

  

Чекали? А ось і результати конкурсу на найкреативніше фото #MuseumSelfieDay2020 у #краєзнавчому!

Переможцями стали Ірина Кисельова, яка не просто зробила селфі на фоні експонатів, а ще й відзняла відео, та її син, що проявив неабияку цікавість до експонатів відділу природи! Вітаємо!

До слова, нагадуємо, що цьогоріч ідея відомого флешмобу саме у краєзнавчому полягала у візиті до нашого закладу цілою родиною!

P.S. Нагородження цінними призами переможців відбудеться 24 січня у центральному корпусі краєзнавчого.

Найкраще селфі у музеї - це селфі з новими музейними експонатами

Найкраще селфі у музеї - це селфі з новими музейними експонатами, які передав музею знаний у Житомирі майстер народної творчості з соломоплетіння Пшеничнюк Олексій Анатолійович з дружиною Ганною Сергіївною. Фонди музею збагатилися атрибутами різдвяної обрядовості - павуком та дідухом.
Щиро вдячні родині Пшеничнюків за ці солом'яні шедеври.

Детальніше...

#MuseumSelfieDay2020

#Краєзнавчому музею 155 років, а у тебе й досі немає селфі з експонатом?!

Серед  колег-музейників вже стартувала акція «#MuseumSelfieDay2020», але саме 18 січня та саме в #краєзнавчому маєте змогу не тільки БЕЗКОШТОВНО сфотографуватись з будь-яким експонатом, а й отримати подарунки для всієї родини. Призами за найкреативніше фото цьогоріч вперше  нагороджуватимуться не лише дорослі, але й діти!

Детальніше...

Рідна колядка, рідна мелодія...

Рідна колядка, рідна мелодія, що ми її чули в дитячих роках, це для кожного з нас щось чарівне, що своїми пахощами пригадує і рідний край, і батьківську хату, і святу вечерю в родині, та найдорожче й наймиліше для нас — теплу руку матері, що ту вечерю подавала...

Детальніше...

БУДИНОК НА ВУЛИЦІ КАФЕДРАЛЬНІЙ В М. ЖИТОМИРІ

Історична частина м. Житомира багата на різноманітні об’єкти культурної спадщини, в числі яких пам’ятки архітектури. Серед найдавніших з них, що збереглися і можна сьогодні побачити, є келії єзуїтського монастиря в районі Юридики (1724), католицький костел на Замковій площі (1746) та капличка Святого Миколая на Охрімовій горі або урочищі Кокрин (1788). До їх числа краєзнавці відносять й двоповерховий будинок по вул. Кафедральній, 3 (Рис. 1, 1-3, Рис. 2, 1-2). Що ж то за будинок?

Детальніше...

Краєзнавчий музей цьогоріч взяв участь у V обласному фольклорному фестивалі "Янголи віншують"

11 січня відділ етнографії #краєзнавчого музею на чолі з завідуючою відділом Невеською В.І. долучилися до V обласного фольклорного фестивалю "Янголи віншують". Дякуємо організаторам за запрошення.

Детальніше...

Атрибуція та періодизація шовкового кунтушевого поясу

20 грудня 2019 року у стінах #краєзнавчого пройшла науково - практична конференція серед співробітників музею за підсумками роботи 2018 року. Однак, після публікації результатів даної конференції на офіційному сайті Житомирського обласного краєзнавчого музею у частини ЗМІ з’явилися неточності у висвітленні інформації щодо атрибуції та періодизації шовкового кунтушевого поясу, який зберігається у фондах музею. Тому, 15 січня 2020 року о 14:00 ми запрошуємо всіх охочих розвіяти сумніви, що виникли та особисто поспілкуватися із завідуючою історичним відділом Ольгою Родічевою.