![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_main.jpg)
Міжмузейний квест
Кажуть "перший млинець комом", але це не про нас! Міжмузейний квест нікого не залишив байдужим, всі були задоволені, захоплені грою! Маленькі учасники поринули у світ подорожей між музеями, а їх помічники - батьки, бабусі, родичі були не менш зацікавлені! Висловлюємо щиру подяку за співробітництво Музею космонавтики ім. С.П. Корольова, Житомирському обласному літературному музею та літературно-меморіальному музею В.Г. Короленка! Час проведений в музейному просторі - це культурне надбання кожного з нас!
До нових зустрічей!
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_00_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_01_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_02_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_03_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_04_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_05_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_06_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_07_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_08_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_09_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_10_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_11_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_12_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_13_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_14_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_15_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_16_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_17_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_18_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_19_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_20_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_21_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_22_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_23_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_24_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_26_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_27_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_28_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_29_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_30_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_31_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_32_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_33_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_34_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_35_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_36_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_37_small.jpg)
![](/images/2017/06/2017-06-17_mizhmuzeynyy_kvest_38_small.jpg)